Mobirise

Kompleksowe przeprowadzki

Wiele osób planujących swoją przeprowadzkę poszukuje firmy, która zapewni im możliwie najbardziej kompleksowe usługi transportowe i przeprowadzkowe. Jednak by wybrać odpowiednią firmą należy wiedzieć co dokładnie kryje się pod tym hasłem.

Czym dokładnie są kompleksowe usługi przeprowadzkowe? Jest to pytanie, które bardzo często zadają sobie osoby przygotowujące się do zmiany miejsca zamieszkania. Istnieje wiele różnych usług przeprowadzkowych, które wykonują profesjonalne firmy przeprowadzkowe. Kompleksowe usługi przeprowadzkowe powinny umożliwić zmianę miejsca zamieszkania bez żadnej ingerencji ze strony klienta.

Nasza firma – Przeprowadzki LIDER jest właśnie firmą, która oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe. Nasi pracownicy są w stanie zadbać o ty by osoba zlecająca przeprowadzkę nie musiała zajmować się przeprowadzką w najmniejszym nawet stopniu. Podczas wykonywania przeprowadzki zajmujemy się taki rzeczami jak pakowanie i rozpakowywanie rzeczy. Nasi pracownicy niezwykle szybko i sprawnie pakują i zabezpieczają cały dobytek klienta. Wszystkie rzeczy są następnie przewożone do nowego mieszkania czy biura i tam rozmieszczane zgodnie z ustaleniami.

Podczas przeprowadzki niezwykle często przewozimy także meble. Na rynku funkcjonują jednak firmy, które są gotowe zająć się jedynie ich transportem. W przeciwieństwie do nich nasza firma oferuje usługi montażu i demontażu mebli. Nasi pracownicy mają wiele lat praktyki w rozkładaniu mebli na części, przewożeniu ich i składania w nowym mieszkaniu. Korzystamy przy tym wyłącznie z nowoczesnych i całkowicie sprawnych narzędzi, co sprawia, że możemy zagwarantować brak jakichkolwiek uszkodzeń, czy niedokładności w złożeniu mebli. Po złożeniu meble układane są w nowym miejscu zgodnie z życzeniem naszego klienta.

Bardzo często podczas organizowania przeprowadzki okazuje się, że chcą Państwo pozbyć się niektórych mebli czy innych sprzętów, jednak pozostawienie ich w starym mieszkaniu często jest niemożliwe. Dlatego też nasza firma oferuje możliwość utylizacji mebli. Za niewielką opłatą nasi pracownicy rozłożą niepotrzebne meble i zawiozą je do punktu gdzie zostaną one zutylizowane. W ten sposób mogą Państwo pozbyć się niechcianych mebli bez wychodzenia z domu.

Kompleksowe usługi transportowe
Podobnie jak w przypadku kompleksowych usług przeprowadzkowych tak i w przypadku usług transportowych często pojawia się pytanie co dokładnie składa się na kompleksowe usługi transportowe. W przypadku naszej firmy oznacza to głównie, że jesteśmy gotowi wykonać przewóz absolutnie wszystkiego co może się znajdować w firmie czy mieszkaniu. Nie ważne czy chcą Państwo przewieźć wyłącznie ubrania, akcesoria kuchenne i meble, czy też wielkogabarytowe przedmioty takie jak szafy pancerne, sejfy, pianina czy, fortepiany. Nasza firma jest w stanie wykonać tego typu usługi.

W ciągu wielu lat naszej działalności wykonywaliśmy wiele przewozów, których inne firmy przeprowadzkowe nigdy by się nie podjęły. Za przykład niech posłuży przewóz szopki bożonarodzeniowej do Paryża. Nasze doświadczenie, nowoczesna flota samochodów i doskonali pracownicy pozwoli nam na podjęcie się tej pracy i dostarczenie szopki w nienaruszonym stanie.

Wykonywaliśmy także transporty dużych i niezwykle delikatnych maszyn przemysłowych. Właśnie to rozumiemy przez kompleksowe usługi transportowe. Nie ważne co chcą Państwo przetransportować, nasza firma jest w stanie to przewieźć i możemy zagwarantować najwyższą jakość usług i całkowite bezpieczeństwo.

© Wszelkie prawa zastrzeżone - Przeprowadzki Poznań